SPELDATUM 2018

Datum

Januari

Lör 6              Borås, FP, med Kindbergs
Sön 7             Skultuna, Lagårn
Fre 12            Oskarshamn, FP
Lör 20            Bricka, Bygdegården
Fre 26            Växjö, Swinghallen
 

Februari

Fre 2               Härnösand, Parkaden
Fre 9               Hallunda, FH
Lör 10             Viking Line Cinderella
Fre 16             Näsviken, Folkets Hus
Fre 23             Västerås, ACC, Dansbandskalaset
Sön 25            Gävle, Gävleparken
Tis 27              Örebro, Brunnsparken
Ons 28            Viking Line, Cinderella

Mars

Fre 2                Mörrum, FP
Sön 4               Främmestad, Bygdegården
Ons 7               Birka Cruises, M/S Stockholm
Tors 8              Birka Cruises, M/S Stockholm
Sön 11             Huskvarna, FP, Forum
Fre 16              Karlskoga, Danshallen
Lör 17              Kløfta Velhus, Norge
Tors 22            Kungälv, Kvarnkullen
Fre 23              Karlshamn, Bellevueparken Dans In
Lör 24              Gävle, Gävleparken, Gävlemaran
Lör 31              Viking Line, M/S Rosella

April

Sön 1               Viking Line, M/S Rosella
Mån 2             Folkparken, Ljungsbro
Fre 6               Viking Line, Cinderella
Lör 7               Viking Line, Cinderella
Fre 13             Fyris Park, Uppsala
Lör 14             Nornan, Stugun, med Perikles
Fre 20             Statt, Varberg (abonnerat)
Fre 27             Folkets Hus, Skelleftehamn
Lör 28             Folkets Hus, Skelleftehamn
Mån 30           Folkets Hus, Ramvik, med Jannez

Maj 

Fre 4              Folkets Park, Mörrum, med Casanovas
Lör 5              Rotundan, Hindås
Ons 16          Birka Cruises, M/S Stockholm
Tor 17           Birka Cruises, M/S Stockholm
Lör 26           Brunnsparken, Örebro
Ons 30          Festplatsen, Gussjönoret, med Perikles

Juni 

Fre 1             Viking Line, Cinderella
Lör 2             Viking LIne, Cinderella
Lör 9             Polketten, Liseberg
Sön 10          Tyllsnäs udde, Tyllsnäs
Fre 15           Blomsterhults loge, Karlstad, med Voize
Lör 16           Folkparken, Gemla
Sön 17          Barva loge, Barva
Ons 20         Gröna Lund, Stockholm
Tor 21          Aspåsnäset, Krokom
Lör 23          Folkparken, Solstadström
Mån 25        Nöjesparken, Varberg
Fre 29          Logen, Käcktjärn

Spelplanen uppdateras kontinuerligt.